برزیل – جهان پرواز – آژانس هواپیمایی و مسافرتی اصفهان

 BRAZIL – برزیل

پایتخت سرگرمی و جذابیت در جهان.

شرکت جهان پرواز سالیان متمالی است که سرزمین برزیل را به عنوان یکی از مقاصد جذاب و زیبا برای تورهای خود انتخاب و اجرا نموده است.

و در این مسیر تورهای گروهی زیادی را برگزار نموده و رضایتمندی 100 درصدی مسافرین، پشتوانه ما برای اجرای این تور بوده است.

برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان محسوب می شود، که زیبایی های طبیعی را در بر دارد، جلوه ای عالی برای جشن های شاد در زندگی است که بسیار شبیه به مردم آن است مردمانی شاد و سر زنده ای دارد. در این کشور سواحلی خیره کننده، جنگل های گرمسیری، جنگل آمازون ، شهرک های شلوغ، موسیقی ، رقص و غذاهای بسیار لذیذ مهیا است.

و برزیل را با جادوی فوتبالیست هایش و قهوه  میشناسیم اما برزیل که در عرض ۲۰سال از کشوری فقیر به کشوری پیشرفته تبدیل شد که باید به این کشور جور دیگری نگرست. برزیلی ها فرهنگ های بسیار جذاب، شاد و پر فعالیتی دارند که سوخت عظیمی برای رشد اقتصادی برزیل است.

 

ریو دو ژانیرو

ریودوژانیرو شهری است بسیار زیبا و توریستی که در کنار جنگل و سواحل و خلیج های زیبای اقیانوس اطلس قرار گرفته است .

شهری از رنگ های جذاب و زنده است که نشان دنده سر زندگی مردمان این شهر می باشد.

ریودوژانیرو یا مختصراً ریو، در موقعیتی منحصر به فرد از اقیانوس اطلس واقع شده و سه بندر بزرگی که آن را احاطه کرده اند، یکی از عجایب طبیعی هفت گانه ی جهان را به وجود آورده اند. ریو به خاطر آب و هوای گرمسیری و مطبوع اش، همیشه پر از توریست است.

 

مکان های تفریحی

ورزشگاه ماراکانا، کوه  corcovado که در مرکز ریو دو ژانیرو قرار دارد و مجسمه حضرت مسیح بر روی این کوه واقع شده است، مجسمه حضرت مسیح نماد شهر ریودوژانیرو است.  پارک جنگلی تیجوکا  و مکان های دیدنی دیگر …


شهر ایگواسو

از مهمترین ویژگی های شهر ایگواسو گردشگری و تنوع فرهنگی است. آبشارهای ایگواسو در مرز آرژانتین و برزیل به عنوان یکی از عجایب هفتگانه طبیعی دنیا انتخاب شده و در لیست میراث طبیعی یونسکو به ثبت رسیده است.
آبشارهای ایگواسو از رودخانه ای به همین نام سرچشمه گرفته این آبشار رودخانه را به دو قسمت رود بالایی و رود پایینی تقسیم می کند.

و نوروز 1397 با آژانس جهان پرواز همراه شما در سرزمین برزیل همراه شما هستیم.

نوامبر 15, 2017

تور BRAZIL – برزیل ( ویژه 29 اسفند ماه )

 BRAZIL – برزیل پایتخت سرگرمی و جذابیت در جهان. شرکت جهان پرواز سالیان متمالی است که سرزمین برزیل را به عنوان یکی از مقاصد جذاب و […]