تور کیش از اصفهان

جزیره بسیار زیبای کیش درخلیج فارس و جنوب ایران قرار دارد که در استان هرمزگان واقع شده است. و سالانه میزبان مسافران زیادی است. جزیره کیش چهارمین مقصد تفریحی پر بازدید در خاورمیانه و در بین 10 جزیره زیبای جهان قرار گرفته است. کیش یکی از چهار جزیره با درصد بالای اکسیژن خالص است.  جزیره کیش مهمترین مقصد توریستی داخلی و خارجی در جنوب ایران محسوب می شود .    

تور لحظه آخری کیش از اصفهان 

لیست تورهای لحظه اخری کیش از مبدا اصفهان با پرواز  ایران ایر   ،  استقبال  فرودگاهی ، اقامت در هتل انتخابی 

 پرواز اصفهان کیش 

یکی از مواردی که در سفر به کیش دارای اهمیت میباشد نحوه سفر به این جزیره است با استفاده از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شرکت ایران ایر-هما می توانید بهترین و راحت ترین راه سفر به کیش را داشته باشید. طول سفر شما در این مسیر اصفهان به کیش  با پرواز ایران ایر یک ساعت و نیم طول می کشد. پرواز ایران ایر از     اصفهان در روزهای سه شنبه و جمعه با بهترین ساعت پروازی در این مسیر و برعکس انجام می شود.  شما میتوانید پرواز های را به صورت یک طرفه و رفت و برگشت و یا به صورت تور رزرو تمایید .         

مسیر پروازی :                 اصفهان > کیش >  اصفهان           

روزهای پروازی در هفته :   سه شنبه و جمعه

مدت زمان تقریبی پرواز:     1:30  ساعت     

ایرلاین :                         هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شرکت ایران ایر-هما     

اقامت در کیش 

 در سفر به کیش اصلا نگران مکان اقامت خود نباشید. فقط انتخاب کنید دوست دارید در چه هتلی اقامت کنید.

شرکت جهان پرواز با ارائه بهترین نرخ تور کیش و بهترین نرخ پرواز و بلیط کیش با هواپیمایی ایران ایر در خدمت به مسافران و همشهریان عزیز آماده است. شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی جهان پرواز آسان با سابقه بیش از دو دهه  در چارتر پرواز های ایران ایر از اصفهان مفتخر است که چارتر پرواز ایران ایر در مسیر اصفهان به کیش و کیش به اصفهان را در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته را در اختیار دارد و آماده خدمت رسانی به مسافرین این مسیر می باشد.           

  این شرکت برای دسترسی آسان مسافرین تور کیش از اصفهان و بلیط چارترایران ایر کیش سایت رزرواسیون آنلاین خود را با بهترین نرخ پرواز کیش راه اندازی کرده است. سایت رزرواسیون پرواز چارتر کیش و تور کیش با هواپیمایی ایران ایر از اصفهان       BOOKING.JAHANPARVAZ.COM                          

اگر قصد رزرو بلیت به صورت یک طرفه و یا رفت و برگشت دارید میتوانید بدون تایید و  کاملا آنلاین رزرو خود را  از طریق سیستم رزرواسیون انجام دهید.