آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

تور روسیه لوکس از تهران 6 شب ترکیبی مسکو و سنت پترزبورگ

5/5

جزئیات کامل تور

خدمات تور

گشت اول در مسکو همراه با ناهار :

گشت اول در مسکو همراه با ناهار :
گشت شهری مسکو شامل بازدید ازمجموعه میدان سرخ ونمای بیرونی کلیسای واسیلی ، بازدیداز فروشگاه گوم نقطه صفرو باغ الکساندر وبازدیدازیادبود جنگ جهانی دوم واتش جاویدان و رژه نمادین تعویض سربازها، بازدیدازداخل کلیسای عیسی منجی،تپه وارابیف وبام مسکو ،خیابان اربات جدید واماکن دیدنی دیگر شهر مسکوو ناهاردر رستوران
گشت دوم در مسکو همراه با ناهار:
گشت مترو مسکو ، پس از صرف صبحانه در هتل بازدید از چند ایستگاه جذاب و دیدنی مسکو و خیابان اربات قدیم، ناهار
گشت اول در سنت پترزبورگ همراه با ناهار :
گشت شهری شامل بازدید از خیابان نوسکی ومیدان کاخ،بازدید از داخل کلیسای کازان ،بازدید از میدان اسحاق و نمای بیرونی کلیسای اسحاق ،بازدید از ساحل رود نوا و لنگرگاه و جزیره واسیلی بازدید از داخل قلعه پیتروپاول (جزیره خرگوشها ) ومجسمه پیتر کبیر ،بازدید از فروشگاه صنایع دستی دولتی روسیه ، ناهاردر رستوران
گشت دوم در سنت پترزبورگ همراه با ناهار:
گشت دوم پس از صرف صبحانه بازدید از کاخ زمستانی و موزه ارمیتاژ بازدید از مجلل ترین سالنهای موزه و وبازدید ازاثار ایتالیا،هلند،اسپانیا و مصر.دو اثر مشهور لیوناردوداوینچی رافایل،رامبرانت و…ناهار
نکات مهم :

1- مسئولیت کنترل گذرنامه مسافر بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور از جمله تاریخ اعتبار گذرنامه، سن همراهان در گذرنامه به عهده شخص مسافربوده و در صورت ممنوع الخروج بودن و یا هر اشکال دیگر، آژانس جهان پروازهیچگونه تعهدی در قبال استرداد وجه مربوطه نخواهد داشت.
2- چنانچه مسافرین  گرامی در هنگام ثبت نام تور کل هزینه رزرو جا را پرداخت ننمایند، هرگونه تغییر در نرخ پکیج (حاصل از تغییر نرخ ارز، عوارض و یا خدمات …) معیار تسویه حساب تور مورد نظر می باشد.
3 – توجه شود که راهنما بصورت همراه و تمام وقت نمی باشد بلکه راهنما بصورت مقیم بوده و شما می توانید از طریق تلفنی که در اختیار شما می گذارد تبادل اطلاعات فرمائید.
4- لازم به ذکر است که زمان پذیرش مسافر (check in) در هتلها 2 بعدازظهر و زمان تحویل اطاق (check out) ساعت 12ظهر می باشد و ارتباطی به زمان پرواز ندارد.
5- اعتبار پاسپورت مسافر از زمان مسافرت کمتر از 7 ماه نباشد.
6- کلیه اتاقها دو تخته بوده وتخت نفرسوم ازنوع تخت اضافه میباشد.
7- کلیه هتلها و بلیط هواپیما چارتر به معنی غیرقابل استرداد و تغییر تاریخ می باشد و در صورت عدم استفاده از خدمات مربوطه، کل مبالغ سوخت می گردد و هیچ مبلغی استرداد نمی شود.

توضیحات تور

فرودگاه مبدا

هزینه هر نفر 120 دلار می باشد.

شروع قیمت

53.000.000

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .