آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

پکیج لوکس 7شب روسیه ویژه تعطیلات خرداد و شب های سفید (4شب سنت پترزبورگ+3شب موسکو)

5/5

جزئیات کامل تور

خدمات تور

***  نرخ ویزا برای  هر نفر ،  120  دلار میباشد . ***

خدمات تور شامل :  پرواز نوردویند از تهران ( ورود سنت پترزبورگ/ خروج از مسکو) –  پرواز داخلی بین دو شهر- ترانسفرفرودگاهی رفت و برگشت ، 7 شب  اقامت با صبحانه در هتلهای فوق الذکر ، دو گشت   شهری با ناهار درمسکو ، یک گشت مرکز خرید در مسکو ، دو گشت شهری با ناهار در سنت پترزبورگ /  راهنما / بیمه مسافرتی / ویزا

*** گشتهای آپشنال خارج از برنامه تور بوده و مبلغ آن جداگانه بعهده مسافر میباشد.***

مدارک موردنیاز ویزا :  2قطعه عکس 4/5*3/5 رنگی پشت زمینه سفید / اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

توضیحات تور

فرودگاه مبدا

گشت اول در سنت پترزبورگ همراه با ناهار :
گشت شهری سنت پیترزبورگ شامل: بازدید از خیابان نوسکی ومیدان کاخ،بازدید از داخل کلیسای کازان ،بازدید از میدان اسحاق و نمای بیرونی کلیسای اسحاق ،بازدید از ساحل رود نوا و لنگرگاه و جزیره واسیلی بازدید از داخل قلعه پیتروپاول (جزیره خرگوشها ) ومجسمه پیتر کبیر ،بازدید از فروشگاه صنایع دستی دولتی روسیه ، ناهاردر رستوران
گشت دوم در سنت پترزبورگ همراه با ناهار:
گشت دوم پس از صرف صبحانه بازدید از کاخ زمستانی و موزه ارمیتاژ بازدید از مجلل ترین سالنهای موزه و وبازدید ازاثار ایتالیا،هلند، اسپانیا و مصر.دو اثر مشهور لیوناردوداوینچی رافایل،رامبرانت و…ناهار
گشت اول درمسکو همراه با ناهار:
گشت شهری مسکو شامل بازدید ازمجموعه میدان سرخ ونمای بیرونی کلیسای واسیلی ، بازدیداز فروشگاه گوم نقطه صفرو باغ الکساندر وبازدیدازیادبود جنگ جهانی دوم واتش جاویدان و رژه نمادین تعویض سربازها، بازدیدازداخل کلیسای عیسی منجی،تپه وارابیف وبام مسکو ،خیابان اربات جدید واماکن دیدنی دیگر شهر مسکوو ناهاردر رستوران
گشت دوم در مسکو همراه با ناهار:
گشت مترو مسکو. پس از صرف صبحانه در هتل بازدید از چند ایستگاه جذاب و دیدنی مسکو و خیابان اربات قدیم، ناهار
گشت سوم در مسکو :
گشت مرکز خرید
نکات مهم :
1- مسئولیت کنترل گذرنامه مسافر بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور از جمله تاریخ اعتبار گذرنامه، سن همراهان در گذرنامه به عهده خود مسافر بوده و در صورت ممنوع الخروج بودن و یا هر اشکال دیگر، جهان پرواز هیچگونه تعهدی در قبال استرداد وجه مربوطه نخواهد داشت.
2- چنانچه مسافرین  گرامی در هنگام ثبت نام تورکل هزینه رزرو جا را پرداخت ننمایند، هرگونه تغییر در نرخ پکیج (حاصل از تغییر نرخ ارز، عوارض و یا خدمات …) معیار تسویه حساب تور مورد نظر می باشد.
3 – توجه شود که راهنما بصورت همراه و تمام وقت نمی باشد بلکه راهنما بصورت مقیم بوده و شما می توانید از طریق تلفنی که در اختیار شما می گذارد تبادل اطلاعات فرمائید.
4- لازم به ذکر است که زمان پذیرش مسافر (check in) در هتلها 2 بعدازظهر و زمان تحویل اطاق (check out) ساعت 12ظهر می باشد و ارتباطی به زمان پرواز ندارد.
5- اعتبار پاسپورت مسافر از زمان مسافرت کمتر از 7 ماه نباشد.
6- درصورت عدم صدورویزاتوسط کنسولگری آژانس جهان پروازهیچ گونه تعهدی نسبت به صدورویزا نخواهد داشت ودرصورت نیاز به انگشت نگاری ، مسافر ملزم به حضور در کنسولگری اصفهان میباشد.
7- کلیه اتاقها دو تخته بوده وتخت نفرسوم ازنوع تخت اضافه میباشد.
8- کلیه هتلها و بلیط هواپیما چارتر به معنی غیرقابل استرداد و تغییر تاریخ می باشد و در صورت عدم استفاده از خدمات مربوطه، کل مبالغ سوخت می گردد و هیچ مبلغی استرداد نمی شود.
9- صدوربیمه مسافرین بالای 60 سال،‌ به صورت مجزا محاسبه میگردد.

شروع قیمت

38.500.000

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .