آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

تور سوئیس ( ویژه 31 خرداد ماه ) – از اصفهان

5/5

جزئیات کامل تور

خدمات تور

تور سوئیس ( قلب اروپا )

مقاصد لوزان و ژنو

بلیت رفت و برگشت ترکیش از اصفهان – چهار شب اقامت در هتل 4 ستاره AIPHA PALMIERS BY FASSBIND  و یا هتل مشابه – ویزا – همراهی راهنمای محلی فارسی زبان – گشت شهری ارائه شده – ترانسفر فرودگاهی – بیمه مسافرتی
 روز اول :
سفر ما از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان آغاز میشود . از اصفهان به سمت ژنو خواهیم رفت بعد از رسیدن به ژنو شما با تورلیدر آشنا خواهید شد و با راهنمایی ایشان به سمت لوزان حرکت خواهید کرد . شما در هتل 4 ستاره لوزان اقامت خواهید داشت و بقیه روز را آزاد هستید .
روز دوم :
بعد از صرف صبحانه گشت شهری لوزان شامل : کلیسای جامع – مرکز شهر – خیابان سربازهای گمنام با بوتیک ها و مغازه های با عظمت و ملاقات از زیباترین مقر کمیته بین المللی المپیک .
روز سوم :
امروز از لوزان به ژنو حرکت می کنیم . گشت شهری ژنو : بازدید از مقر سازمان ملل متحد – فواره واترجت – ساعت گل – مرکز شهر – کلیسای جامع و بعدازظهر بازگشت به لوزان .
روز چهارم :
بازدید از دهکده گرویر یک دهکده معروف قرون وسطایی و در راه برگشت از یکی از معروفترین کارخانه های شکلات سوئیس بنام کایلر دیدن فرمایید .
روز پنجم :
وقت آزاد در لوزان برای آخرین دیدار و حرکت از هتل به فرودگاه ژنو و بازگشت به اصفهان .
مدارک مورد نیاز :
اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر – 2 قطعه عکس 3.5*4.5 رنگی زمینه سفید – اصل و ترجمه سند مالکیت – اصل شناسنامه و کارت ملی – ضمانتنامه بانکی به مبلغ 75 میلیون تومان به ازای هر نفر – پرینت حساب بانکی 6 ماهه و نامه تمکن مالی لاتین – اصل و ترجمه مدرک شغلی

توضیحات تور

فرودگاه مبدا

شروع قیمت

1090 یورو + 3550000 تومان

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .