تور ویتنام ( همه روزه ) – از تهران

تور ویتنام ( همه روزه ) – از تهران

مشخصات کلی تور

خدمات ویژه
شروع قیمت از :
راهنمای فارسی زبان
1026 $ تومان
مدت اقامت :
مقصد :
مبدا :
9
ویتنام - هوشی مین - فان تیت - هانوی
تهران
کانتر های فروش :
تاریخ برگشت :
تاریخ رفت :
03136622901-3
-
همه روزه
ایرلاین :
EMIRATES

رزرو تور

هتل ها
4 ستاره5 ستاره استاندارد5 ستاره تاپهزینه هر نفر در گروه های
1571 $1728$1840$2 نفره ( در اتاق دبل )
1308 $1466$1577$3-4 نفره
1072 $1230$1342$6-5 نفره
1026 $1184$1296$7-10 نفره
2832 $3146$3366$اتاق 1 تخته


شماره تماس جهت راهنمایی و رزرو : 03131312030

ساعت کاری: 8:30 تا 18:30 شنبه تا چهارشنبه

و 8:30 تا 13:30 پنجشنبه ها

خدمات تور

به نرخ های فوق هزینه پرواز رفت از تهران و برگشت به تهران نرخ ریالی بلیط اضافه می گردد .
پرواز رفت هوشی مین و برگشت از هانوی هواپیمایی  EMIRATES  – پرواز بین هوشی مین و هانوی – 3 شب اقامت در هوشی مین – 3 شب در هانوی – 1 شب اقامت در کشتی کروز در هانونگ – بیمه مسافرتی – گشت همه روزه طبق برنامه سفر – ترانسفر و گشت ها با راهنمای اختصاصی انگلیسی انجام خواهد شد .
 ** ویزای ویتنام در هنگام ورود در فرودگاه ویتنام تحویل میگردد .
***مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر – 1 قطعه عکس رنگی زمینه سفید 4*6

توضیحات

روز اول :
( تهران – هوشی مین ) حضور در فرودگاه تهران – ورود به فرودگاه بین المللی سایگون با تور لیدر آشنا خواهید شد و با راهنمایی ایشان به سمت هتل ترانسفر می شوید – وقت آزاد و استراحت
روز دوم :
( هوشی مین – سوچی – هوشی مین ) صرف صبحانه در هتل – بازدید از تونلهای معروف کوچی ( تونل های به جا مانده از جنگ ) – صرف ناهار در مرکز خرید سایکان و در ادامه از اداره پست مرکزی – کلیسای جامع نتردام – میدان اصلی سایگان و از بازار آسیایی BEN THAN MARKETدیدن بفرمایید و وقت آزاد برای خرید و استراحت در سایکان .
روز سوم :
( هوشی مین – دلتای مکونک – هوشیمین ) سایکان را به مقصد THO ترک می کنید ( که در قلب دلتای مکونک واقع شده است ) پس از ورود MY THO با کشتی از رودخانه مکونک ( بزرگترین رودخانه شرق آسیا ) و کانالهای متعدد آن عبور می کنید و به BEN TRE میرسید و از یکی بزرگترین کارخانه های آب نبات به نام کوکو دیدن می کنید و بعد از آن از باغ های وسیع دیدن فرمایید و در ادامه ی گشت با عبور از رودخانه برای استراحت به سایکان برمی گردید .
روز چهارم :
( هوشی مین – فان تیت ) تحویل اتاق و خروج از سایکون و با ماشین به سمت سواحل فان تیت PHAN THIET حرکت می کنیم و اقامت در هتل و استراحت در سواحل زیبا و رویایی MUI NE و کل شب در فان تیت هستید .
روز پنجم :
( فان تیت ) وقت آزاد
روز ششم :
( فان تیت – هوشی مین – هانوی ) خروج از PHAN THIET و به سمت فرودگاه سایکان به مقصد هانوی پرواز می کنید . و بعد از رسیدن به همراه تور لیدر به سمت هتل راهنمایی می شوید . وقت آزاد برای خرید – استراحت و گشت .
روز هفتم :
( هانوی ) گشت شهری هانوی شامل : موزه و مقبره هوشی مین – معبد بودای تک ستونی – خانه اوپرا بسیار معروف دیدن فرمایید و بعد از آن به مرکز خرید ( خرید صنایع دستی و وسایل لوکس ) برده می شود – بازگشت به هتل و وقت آزاد برای خرید – استراحت و گشت .
روز هشتم:
( هانوی –نین بین – هانوی) گشت ویژه نیم بین ( یکی از زیباترین مناظر جهان ) ترانسفر به قلعه HOA LU –  قلعه باستانی 3 کیلومتر مربعی – دیدن قصر اختصاصی امپراطوری – با قایق سواری بر روی  TRANG AN – بخش گردشگری اکولوژیکی که قایق های پارویی شمارا از میان غار های طبیعی سرگرم کننده و شالیزارها عبور می دهند – برگشت به هتل.
روز نهم:
(  هانوی – هالونگ – هانوی) گشت کشتی کروز در دل خلیج زیبای هالونگ و بازدید از غار آهکی تین چانک  THIEN CUNG  به هنگام گردش در این غار ها با شاهکارهای مادر طبیعت رو به رو خواهید شد .
روز دهم :
( هانوی – تهران ) وقت آزاد در هانوی برای آخرین دیدار و حرکت از هتل به فرودگاه و بازگشت به ایران
موقعیت         5 ستاره تاپ         5 ستاره استاندارد       4 ستاره
CENTRAL PALACE   WINSOR PLAZA   LE MERIDIEN        SAIGON
THE CLIFF   SEA LINKS BEACH HOTEL   SEA LINK BEACH   PHAN THIET
THE LAPIS   MOVENPICK   MELIA     HANOI