آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

تور کشتی کروز از تهران نوروز99 – جهان پرواز -MSC GRANDIOSA

5/5

جزئیات کامل تور

خدمات تور

تور کشتی کروز در نوروز 99 با جهان پرواز آسان
** بازدید از کشورهای : سوئیس – ایتالیا – فرانسه – مالت و اسپانیا **

13 روز شامل:
بلیط رفت و برگشت هواپیما با ترکیش ایر لاین – 3 شب اقامت در هتل 4* در ژنو + یک روز گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان – ویزا شنگن ،بیمه مسافرتی – پرواز داخل از ژنو به بارسلون – یک شب اقامت در هتل 4* در بارسلون و 8 شب اقامت در کشتی کروز msc grandiosa به صورت fullboard به شرح زیر:
mar 26: barcelona ,spain
mar 27: marseille,france
mar28 : genoa ,italy
mar 29 : naples ,italy
ma 30 : messina ,italy
mar 31 : valletta ,malta
apr 01: at sea
apr 02 : palma de mallorca ,spain
apr 03 : barcelona

توضیحات
مدارک لازم:

اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر – 2 قطعه عکس 3.5*4.5 رنگی زمینه سفید – اصل و ترجمه سند مالکیت – اصل شناسنامه و کارت ملی – ضمانتنامه بانکی به مبلغ 200 میلیون تومان به ازای هر نفر – پرینت حساب بانکی 6 ماهه و نامه تمکن مالی لاتین – اصل و ترجمه مدرک شغلی.

توضیحات تور

فرودگاه مبدا

با رفتن به تور کشتی کروز همراه با شرکت MSC، یک تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی از سفر به شما ارائه می‌شود. این تجربه از هر جنبه‌ای مورد توجه قرار گرفته است؛ یکی از آن جنبه‌ها بخش خوراک و غذا است. در کشتی کروز گرندیوزا 11 رستوران وجود دارد. هارالد ولفارد یکی از برترین سرآشپزهای دنیا یک منوی اختصاصی برای مهمانان کشتی آماده کرده است. این غذاهای بی‌نظیر یک بار در طول هفته در رستوران الا کارته و باشگاه مشتریان (یات کلاب) ارائه می‌شوند.

امکانات کشتی کروز دور اروپا شامل رستوران در انواع مختلف با غذاهای متنوع می‌شود، طبخ انواع غذاهای لذیذ، اتاق بازی برای کودکان، اتاق‌هایی به عنوان کلاب‌های شبانه و غیره می‌شود که بسیار دیدنی و رویایی هستند.
در قسمت مرکز تفریحی بوتیک ها و رستوران های لوکس با آشپزهای حرفه ای وجود دارند که شما می توانید از غذاهای بسیار خوش طعم آنها میل کنید.

شروع قیمت

2290 یورو + نرخ بلیط

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .