آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

تور کشتی کروز msc grandiosa از تبریز نوروز99 -جهان پرواز

5/5

جزئیات کامل تور

خدمات تور

تور کشتی کروز در نوروز 99 با جهان پرواز آسان
** بازدید از کشورهای : سوئیس – ایتالیا – فرانسه – مالت و اسپانیا **

13 روز شامل:
بلیط رفت و برگشت هواپیما با ترکیش ایر لاین – 3 شب اقامت در هتل 4* در ژنو + یک روز گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان – ویزا شنگن ،بیمه مسافرتی – پرواز داخل از ژنو به بارسلون – یک شب اقامت در هتل 4* در بارسلون و 8 شب اقامت در کشتی کروز msc grandiosa به صورت fullboard به شرح زیر:
mar 26: barcelona ,spain
mar 27: marseille,france
mar28 : genoa ,italy
mar 29 : naples ,italy
ma 30 : messina ,italy
mar 31 : valletta ,malta
apr 01: at sea
apr 02 : palma de mallorca ,spain
apr 03 : barcelona

توضیحات
مدارک لازم:

اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر – 2 قطعه عکس 3.5*4.5 رنگی زمینه سفید – اصل و ترجمه سند مالکیت – اصل شناسنامه و کارت ملی – ضمانتنامه بانکی به مبلغ 200 میلیون تومان به ازای هر نفر – پرینت حساب بانکی 6 ماهه و نامه تمکن مالی لاتین – اصل و ترجمه مدرک شغلی.

توضیحات تور

فرودگاه مبدا

از دیگر امکانات کشتی های کروز گرندیوزا می‌توان به سینماهای چند بعدی، فستیوال های شبانه همراه با سناریوهای جدید، وایت پارتی، مراسم و داستان های هالوین، کافی شاپ، پارک‌های آبی و بسیاری از مراکز خرید و کالاهای خاص می‌شود که شما با شرکت در تور کشتی کروز دور اروپا می‌توانید از برترین امکانات استفاده کنید.
در این کشتی‌ها بخشی به کلاب کودکان اختصاص دارد و در آن دامنه وسیعی از رویدادها، فعالیت‌ها و بازی‌های برای کل افراد خانواده وجود دارد. از این رو فضاهایی برای کودک و والدین تعبیه شده که بتوانند لحظاتی سرشار از نشاط و تفریح را ه به صورت با هم و چه جداگانه داشته باشند. کودمان در زمین‌های بازی مخصوص خود فرصت این را دارند که کلی دوست جدید پیدا کنند و مهارت ارتباطی‌شان ارتقا پیدا کند. این بخش با توجه به سن کودکان و نوجوانان، تقسیم‌بندی شده است. Baby Club برای کودکان 0 تا 2 سال، Mini Club برای کودکان تا 6 سال، Junior Club برای کودکان 7 تا 11 سال، Young Club برای 12 تا 14 و Teen Club نیز برای نوجوانان 15 تا 17 سال طراحی شده‌اند و دنیایی از بازی و سرگرمی را در محیطی ایمن و شاد به همراه مراقب‌های مجرب و کارآزموده، به فرزندانتان هدیه می‌کنند.

شروع قیمت

2290 یورو + نرخ بلیط

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .