آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

تور 9 شبه ویتنام 7-10 نفر ( همه روزه ) از تهران

5/5

جزئیات کامل تور

خدمات تور

5 ستاره استاندارد                         5 ستاره لوکس                        قیمت هر نفر در گروه های

1995 دلار                                                3300 دلار                                                      2 نفره ( در اتاق دبل )
1800 دلار                                                3140 دلار                                                                 3 – 4 نفره
1600 دلار                                                2940 دلار                                                                 5 – 6 نفره
1570 دلار                                               2900 دلار                                                                  7 – 10 نفره
2920 دلار                                              5340 دلار                                                                  اتاق 1 تخته
به نرخ های فوق هزینه پرواز رفت از تهران و برگشت به تهران نرخ ریالی بلیط اضافه می گردد .
پرواز رفت هوشی مین و برگشت از هانوی هواپیمایی  EMIRATES / THAI AIRWAYS – پرواز بین هوشی مین و هانوی – 3 شب اقامت در هوشی مین – 2 شب در فان تیت – 3 شب در هانوی – 1 شب اقامت در کشتی کروز هالونگ – بیمه مسافرتی – گشت همه روزه طبق برنامه سفر – ترانسفر و گشت ها با راهنمای اختصاصی انگلیسی انجام خواهد شد .

توضیحات تور

فرودگاه مبدا

روز اول :

( تهران – هوشی مین ) حضور در فرودگاه تهران – ورود به فرودگاه بین المللی سایگون با تور لیدر آشنا خواهید شد و با راهنمایی ایشان به سمت هتل ترانسفر می شوید – وقت آزاد و استراحت

روز دوم :

( هوشی مین – سوچی – هوشی مین ) صرف صبحانه در هتل – بازدید از تونلهای معروف کوچی ( تونل های به جا مانده از جنگ ) – صرف ناهار در مرکز خرید سایکان و در ادامه از اداره پست مرکزی – کلیسای جامع نتردام – میدان اصلی سایگان و از بازار آسیایی BEN THAN MARKETدیدن بفرمایید و وقت آزاد برای خرید و استراحت در سایکان .

روز سوم :

( هوشی مین – دلتای مکونک – هوشیمین ) سایکان را به مقصد  THO   ترک می کنید ( که در قلب دلتای مکونک واقع شده است ) پس از ورود   MY THO با کشتی از رودخانه مکونک ( بزرگترین رودخانه شرق آسیا ) و کانالهای متعدد آن عبور می کنید و به   BEN TRE  میرسید و از یکی بزرگترین کارخانه های آب نبات به نام کوکو دیدن می کنید و بعد از آن از باغ های وسیع دیدن فرمایید و در ادامه ی گشت با عبور از رودخانه برای استراحت به سایکان برمی گردید .

روز چهارم :

( هوشی مین – فان تیت ) تحویل اتاق و خروج از سایکون و با ماشین به سمت سواحل فان تیت    PHAN THIET حرکت می کنیم و اقامت در هتل و استراحت در سواحل زیبا و رویایی  MUI NE و کل شب در فان تیت هستید .

روز پنجم :

( فان تیت ) گشت شهری در فان تیت شامل : برج   POSHANU CHAM TOWER که مربوط به پادشاهی چمپا می باشد دیدن می کنید و بعد به سواحل   ONG DIA ROCK می رسید و بازگشت به هتل برای استراحت .

روز ششم :

( فان تیت – هوشی مین – هانوی ) خروج از  PHAN THIET  و به سمت فرودگاه سایکان به مقصد هانوی پرواز می کنید . و بعد از رسیدن به همراه تور لیدر به سمت هتل راهنمایی می شوید . وقت آزاد برای خرید – استراحت و گشت .

روز هفتم :

( هانوی ) گشت شهری هانوی شامل : موزه و مقبره هوشی مین – معبد بودای تک ستونی – خانه اوپرا بسیار معروف دیدن فرمایید و بعد از آن به مرکز خرید ( خرید صنایع دستی و وسایل لوکس ) برده می شود – بازگشت به هتل و وقت آزاد برای خرید – استراحت و گشت .

روز هشتم:

( هانوی – هالونک ) حرکت به سمت خلیج هالونک ( یکی از آثار ثبت شده در میراث جهانی یونسکو ) از میان شالیزارهای سر سبز دلتای سرخ – سوار کشتی کروز میشوید – در هنگام دور شدن از ساحل از روستای شناور ماهیگیری دیدن فرمایید .

روز نهم:

( هالونک – هانوی ) ادامه کروز بازدید از جزایر زیبا و بازگشت به ساحل و خروج از خلیج هالونگ و بازگشت به هانوی و بازگشت به هتل و وقت آزاد برای خرید – استراحت و گشت

روز دهم :

( هانوی – تهران ) وقت آزاد در هانوی برای آخرین دیدار و حرکت از هتل به فرودگاه و بازگشت به ایران
** ویزای ویتنام در هنگام ورود در فرودگاه ویتنام تحویل میگردد .
***مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر – 1 قطعه عکس رنگی زمینه سفید 4*6

شروع قیمت

1570 دلار + نرخ بلیت

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .