آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

آنلاین و حضوری میزبان شما هستیم ! ساعت : 8:30 تا 22

کیش از اصفهان -سه شنبه و جمعه هر هفته با ایران ایر-هما (جهان پرواز)

5/5

جزئیات کامل تور

خدمات تور

بلیط رفت و برگشت هواپیما یا ایران ایر-اقامت در هتل های فوق با خدمت ذکر شده و استقبال فرودگاهی

توضیحات تور

فرودگاه مبدا

هتل ترنج کیش

وقتی نام بهترین هتل در کیش به میان می آید مسلما نام هتل ترنج کیش در صدر می آید. این هتل کیش با آوازه بسیاری که از خود در تمام ایران به جا گذاشته یکی از پر طرفدار ترین هتل های کیش محسوب می شود. این هتل کیش با شکل سنتی خود توانسته یکی از خاص ترین ساخت و ساز هتل در کیش را به خود اختصاص دهد. هتل ترنج کیش با طراحی مهندسان ایرانی خود توانسته کمترین ضرر به طبیعت را برساند، زیرا این هتل کیش بر پایه ساختار های طبیعی و ملزوماتی استفاد شده که کمترین آلودگی را در خلیج نیلگون فارس منتشر کند.همانطور که از نام هتل پیداست از بالا به شکل ترنج دیده می شود و نمونه آن فقط در مالدیو و کارائیب وجود دارد.سوئیتهای این هتل ( 100 عدد ) همگی بر روی دریا احداث گردیده و دارای کف شیشه ای‎( ‎که میهمان می تواند از داخل اتاق کف دریا را ببیند ) و ‏بالکن اختصاصی است .
موقعیت جغرافیایی و نوع ساخت منحصر به فرد و خاص این مجموعه باعث گردید که مناظر فوق العاده زیبایی برای میهمانان فراهم آید. از جمله ‏غروب خورشید ، تصاویر زایدالوصف از دریا ، امواج ، مرجانها، فضای سبز ، ساحل و‎…

شروع قیمت

1.820.000

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .